fb bttspecjalisci bttkontakt btt

 

 

Korony Porcelanowe

Korony porcelanowe stosowane są w sytuacjach, gdy naturalny ząb jest bardzo zniszczony lub też nie ma go w ogóle i konieczne jest wstawienie implantu, na który mocowana jest korona. Pacjenci, którzy decydują się na wstawienie koron, mogą cieszyć się pięknym uśmiechem i białymi, równymi zębami. Porcelanowe korony dopasowuje się odcieniem do koloru zębów naturalnych, co pozwala uzyskać pożądany efekt. Jednak zanim to nastąpi, trzeba przejść przez cały proces leczenia, który opiera się na sporządzonym przez lekarza i dopasowanym do indywidualnego przypadku planie.

 

korony porcelanowe poznań

Przebieg leczenia w naszym gabinecie w Poznaniu

Aby ząb mógł zostać nadbudowany przy pomocy korony porcelanowej, najpierw musi zostać on odpowiednio oszlifowany. Jest to całkowicie bezbolesne, z uwagi na zastosowanie znieczulenia miejscowego. Kolejnym krokiem jest pobranie wycisku, na podstawie którego protetycy stworzą koronę, która w maksymalnym stopniu będzie przypominała naturalny ząb. W momencie gdy korony porcelanowe są już gotowe, następuje pierwsza przymiarka i dokonywane są ewentualne korekty. Po ich ukończeniu korona cementowana mocowana jest na stałe, a pacjent wychodzi z nowym uzębieniem. W trakcie trwania leczenia, a zatem od momentu oszlifowania zęba, pacjent posiada koronę tymczasową. Ma ona na celu chronić ząb oraz umożliwiać normalne funkcjonowanie.

Najwyzszej jaości korony porcelanowe. Poznań nam zaufał, dołącz do pacjentów Poladent!

Korony porcelanowe wykonywane w Poznaniu to najwyższej jakości materiał oraz estetyka, która nie zmienia się mimo upływu lat, pozwalając cieszyć się zdrowym i pięknym uzębieniem, które jest naszą wizytówką!

   
belka 1poladent poznan dentysta
poladent blend-a-med partner
belka 2 poladent poznan dentysta
poladent bezbolesne zabiegi dentystyczne
belka 3poladent poznan dentysta
poladent wygodne raty niskie ceny

 

 

 

 

 

 


     
telefon poladent infolinia | rejestracja  (+48) 61 865 16 52
 
Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet
 
     
telefon poladent Maja Kucharska - Janińska
(+48) 607 09 90 15
 
 

 
     
kontakt poladent Poznań, ul. Swoboda 44/1
gabinet@poladent.pl
 
 


 

 
     
dojazd do poladent Jak do Nas dojechać ?  
 

  

   
Copyright © 2019 by Poladent. Wszelkie prawa zastrzeżone.