fb bttspecjalisci bttkontakt btt

 

 

Korony pełnoceramiczne

Większość koron, które obecnie są tworzone, powstają w całości z porcelany, a zatem są to tzw. korony pełnoceramiczne. Ich zastosowanie ma miejsce wówczas, gdy cały ząb lub tylko jego pewna część zostanie utracona. Dla pacjentów istotną informacją jest to, że pełnoceramiczne korony charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz co równie ważne, naturalnym wyglądem. Dzięki temu korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i w pełni przypomina własny ząb.

 

Ponadto jej perfekcyjnemu i precyzyjnemu wykonaniu zawdzięczamy brak jakiegokolwiek dyskomfortu w jamie ustnej, co obok trwałości i estetyki jest równie ważne.

 

zęby3

Wysokiej jakości korony pełnoceramiczne w Poznaniu

Nowoczesne korony pełnoceramiczne to rozwiązanie, które polecane jest nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Materiał, z którego wykonywane są korony pełnoceramiczne, nie powoduje żadnych objawów alergicznych, co sprawia, że może je nosić każdy. Warto dodać, że podczas ich produkcji zastosowanie znajduje tlenek cerconu, co wyróżnia je spośród koron z innych materiałów, ponieważ na powierzchni cerconu osadza się zdecydowanie mniej bakterii. Stąd też korony pełnoceramiczne polecane są wszystkim tym, którzy mają ubytki, a chcieliby znów cieszyć się pełnym uzębieniem.

 

Idealne dopasowanie, precyzyjne wykonanie i trwałość są gwarancją zadowolenia i satysfakcji z pełnego, naturalnie wyglądającego uzębienia.

   
belka 1poladent poznan dentysta
poladent blend-a-med partner
belka 2 poladent poznan dentysta
poladent bezbolesne zabiegi dentystyczne
belka 3poladent poznan dentysta
poladent wygodne raty niskie ceny

 

 

 

 

 

 


     
telefon poladent infolinia | rejestracja  (+48) 61 865 16 52
 
Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet
 
     
telefon poladent Maja Kucharska - Janińska
(+48) 607 09 90 15
 
 

 
     
kontakt poladent Poznań, ul. Swoboda 44/1
gabinet@poladent.pl
 
 


 

 
     
dojazd do poladent Jak do Nas dojechać ?  
 

  

   
Copyright © 2019 by Poladent. Wszelkie prawa zastrzeżone.