fb bttspecjalisci bttkontakt btt

 

Korony cyfrowe lava

Korony cyfrowe Lava to wykorzystanie najnowszej technologii w dbaniu o piękny uśmiech. Technika pozwala na uzyskanie pożądanego efektu w bardzo krótkim czasie. Już podczas pierwszej wizyty może zostać wykonany skan, dzięki któremu otrzymujemy trójwymiarowy obraz zgryzu.

 

Całość trwa ok. 3 minut. Dalsze etapy to projektowanie korony Lava na ekranie komputera. Następuje obróbka danych oraz dopracowywanie najmniejszych szczegółów. Dopiero gdy prace dobiegną końca, a projekt zostanie zaakceptowany, przystępuje się do wytwarzania korony.

korony lava poznań

Od wykonania skanu do efektu końcowego

Po wykonaniu serii zdjęć i zrobieniu projektu, może on zostać tymczasowo przeniesiony do jamy ustnej pacjenta. Zalet takiego rozwiązania jest kilka. Przede wszystkim korony cyfrowe Lava docenią pacjenci, którzy odczuwają dyskomfort po usunięciu zębów. Korony tymczasowe sprawiają, że problem ten znika i czekając na ostateczne korony cyfrowe Lava, nie trzeba rezygnować z dotychczasowych aktywności.

 

Tymczasowe korony dają również możliwość oceny projektu i wprowadzenia ewentualnych zmian. Jeśli nie ma żadnych zastrzeżeń, to w laboratorium protetycznym wykonywane zostaną już ostateczne korony Lava. Precyzja wykonania, jak również ogólny efekt końcowy powodują, że korony cyfrowe nie mają sobie równych i o kilka klas przewyższają tradycyjne odpowiedniki, wykonywane metodą odlewniczą.

 

Cyfrowa metoda powstawania koron Lava znacznie zwiększyła ich jakość oraz estetykę, dając tym samym ich posiadaczom stuprocentowy komfort i zadowolenie.


   
belka 1poladent poznan dentysta
poladent blend-a-med partner
belka 2 poladent poznan dentysta
poladent bezbolesne zabiegi dentystyczne
belka 3poladent poznan dentysta
poladent wygodne raty niskie ceny

 

 

 

 

 

 


     
telefon poladent infolinia | rejestracja  (+48) 61 865 16 52
 
Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet
 
     
telefon poladent Maja Kucharska - Janińska
(+48) 607 09 90 15
 
 

 
     
kontakt poladent Poznań, ul. Swoboda 44/1
gabinet@poladent.pl
 
 


 

 
     
dojazd do poladent Jak do Nas dojechać ?  
 

  

   
Copyright © 2019 by Poladent. Wszelkie prawa zastrzeżone.